Sypie się mości panowie, to, co teraz robią Chiny i Rosja, powinno być dzwonkiem alarmowym dla Waszyngtonu oraz globalistów.

Mamy przerąbane, a to, co teraz robią Chiny i Rosja, powinno być dzwonkiem alarmowym dla Waszyngtonu i tych globalistów oraz twojego konta oszczędnościowego.

Mamy dziś po południu niesamowite nowe dane z Chin i ich partnerstwa z Rosją,  zmienia to zasady gry dla dolara amerykańskiego i hegemonii USA.

Nowe dane,  naprawdę zapierają dech w piersiach i nikt o tym nie mówi, że media głównego nurtu w dużej mierze ignorują tę historię.

 Putin i Chiny mogli właśnie zadać nokautujący cios Zachodowi, gospodarka nie opiera się na samolotach bojowych i pociskach rakietowych, ale na inteligentnym planowaniu trwającym od dziesięcioleci.

Podczas gdy nasi przywódcy spali za kierownicą forsując szaloną politykę napędzaną głównie przez Światowe Forum Ekonomiczne,  pamiętajmy wątek, w którym Światowe Forum Ekonomiczne kieruje polityką w Waszyngtonie, byliśmy katalogowani w naszym programie od lat,  nie w Kanadzie czy w  Europie,  Waszyngton nie jest w tym osamotniony,  Klaus Schwab i jego wesoła banda globalistów spisują prywatnie strategie polityczne, które następnie są wdrażane przez zachodnich przywódców.

  WEF publikują  we własnych artykułach na swojej stronie internetowej, to nie jest teoria, to już jest  spisane,  następnie przekazane zachodnim przywódcom do wdrożenia.

Pamiętajmy, że Klaus Schwab zasłynął z pochwały Justina Trudeau z Kanady za  wzięcie tego, co WEF im przekazał i natychmiastowe wdrożenie tego w Kanadzie.

Możecie przeczytać szczegóły bezpośrednio na  stronie internetowej WEF, na przykład to, co zaplanowali... 15-minutowe miasta , globaliści nie chcą, abyś posiadał samochody, ziemię, dom lub cokolwiek innego,  mówią, że nie będziesz mieć nic i będziesz szczęśliwy,  dosłownie tak powiedzieli.

Możecie zobaczyć, jak zaplanowali swoje 15-minutowe miasto  nawłasnej  stronie internetowej, gdzie już nigdzie nie będziemy jeździć, będziemy po prostu wszędzie chodzić lub jeździć na rowerze, otrzymasz wszystko czego potrzebujesz w ciągu czasu 15 minut od domu, nie będziemy korzystać z samochodów, każdy dostanie identyfikator cyfrowy, za pomocą którego będą śledzić i nieustannie jażdego monitorować.

Będę monitorować wszystkie twoje ruchy w ten zbożny sposób BBC wyjaśnia, w jaki sposób już wdrożyli te 15-minutowe miasta w wielu miastach na całym świecie, można zapoznać się z koncepcją 15-minutowego miasta zaproponowaną przez francusko- kolumbijskiego naukowca Carlosa Moreno a aspekty zaczynają być przyjmowane w miastach takich jak Paryż, Barcelona i Bogota, ... plany stają się rzeczywistością,

Jedną z  najgłupszych strategii globalistów jest pozbycie się paliw kopalnych, pozbycie się energii jądrowej -zanim będą mieli jakikolwiek  plan zastąpienia jej czymś innym.

Myślicie, że  „zrobię to z wiatrem i słońcem” a w rzeczywistości nawet Greta Thunberg zdaje sobie sprawę z tej niedorzeczności.

W tym tygodniu Greta pojawiła się w Norwegii, żeby zaprotestować przeciwko farmom wiatrowym, gdzie  kolejny raz została fałszywie "aresztowana", pamiętacie, że wcześniej została  "aresztowana" parę tygodni temu w Niemczech, teraz ten sam schemat "dręczonej przez reżim Grety" został powtórzony.

Okazuje się, że 151 turbin wiatrowych w Norwegii  jest hałaśliwych a tak naprawdę nie działają, rujnują ziemię rdzennej ludności Norwegii, dlatego cesarzowa Greta właśnie tam protestowała przeciwko wiatrakom.

Czy cesarz już jest nagi , a my patrzymy jak zachodni przywódcy kopią własne groby?

Biernie obserwujemy, jak  globaliści niszczą nasz sposób życia na naszych oczach i mówią nam prosto w twarz, co  planują.

Ich  posunięcia w ciągu ostatnich 48 godzin, to próba sprowokowania  Chiny do wojny.

Jednak społeczeństwa budzą z makabrycznego snu, wystarczy spjrzeć   na setki tysięcy tysięcy, którzy wyszli na ulice metropolii aby protestować  w Europie, mówią -mamy dość tych globalistów niszczących nasze życie, masowe protesty, o których nie było nic w mediach głównego nurtu, Nedia zignorowały masowe protesty w USA i w Europie pod hasłami STOP WOJNIE, STOP NA ROSYJSKIE SANKCJE,  zatrzymajcie ten globalistyczny program, krzyczeli.

Globaliści naprawdę wierzą, że izolowanie Chin i Rosji to "sprytny sposób” a ludzie są kretynami, wierzą, że podjęcie  wielkich kroków w sprawie sankcji i emisji dwutlenku węgla pomoże planecie, a jednocześnie zaszkodzi Putinowi oraz Chinom.

W rzeczywistości jest odwrotnie, globaliści  mają urojenia ( nie mam pojęcia co aktualnie wciągają by wywołać te wizje), 

Pod wieloma względami Putin i Xi właśnie zadali nokautujący cios Europie i Światowemu Forum Ekonomicznemu w tym samym czasie.

Zachód cały czas strzela sobie w stopę,  ale Zachód nie robi sobie żadnej przysługi strzelając sobie w stopę to jak oglądanie dwóch różnych pociągów jeden jest spakowany i zatankowany -zabiera pasażerów jadąc bezpośrednią trasą do celu, drugi pociąg prawie nie ma paliwa nie przygotował niczego dla swoich pasażerów i teraz wbija się prosto w ziemię.

Przejdźmy do najdrobniejszych szczegółów tego co się dzieje -liczby nie kłamią.

W tym tygodniu widzieliśmy  najwyraźniejszy znak, że Waszyngton zmierza do bezpośredniego konfliktu z Chinami, boją się że dolar amerykański jest w upadku, władza rozpada się na naszych oczach, więc zamiast budować amerykańską infrastrukturę i produkcję, wypatroszyli ją i wysłali do Chin.

Deep State przyspieszyło ataki na Chiny, twierdząc, że wirus covida wyszedł z chińskiego laboratorium Wuhan i zabił miliony białych ludzi.

Na polowanie na współczesne "czarownice"  wyciągnęli CIA, dyrektora FBI Telewizję Narodową, po to żeby przeforsować tę historię, jako nową, dosadną ocenę szefa FBI na temat pochodzenia covid-19.

Od dziś rana wszczęto międzynarodową  debatę na temat tego, co wywołało globalną pandemię.

FBI od dłuższego czasu ocenia, że ​​początki pandemii są najprawdopodobniej potencjalnym incydentem w laboratorium, każdy kto ma mózg i czasami go używa od dawna wie, że wirus wyszedł z laboratorium, a dr Fauci i NIH sfinansowali te badania oraz byli w nie aktywnie zaangażowani.

My”wiemy to od trzech lat, pamiętacie, kiedy Fauci kłamał przed Kongresem?

Dr Fauci, wiedząc, że okłamywanie Kongresu jest przestępstwem,..."czy chcesz wycofać swoje oświadczenie z 11 maja, w którym twierdziłeś, że NIH nigdy nie sfinansował badań nad funkcjami senatora z Wuhan?" -pytał go kongresmen

Fauci -"nigdy nie skłamałem przed Kongresem i nie wycofuję tego oświadczenia" ,  kilka miesięcy później oczywiście przyznali, że Fauci kłamał, a NIH był zaangażowany w to finansowanie przez cały czas.

Wiedzieliśmy o tym od dawna, więc dlaczego teraz słyszymy tę historię w tym tygodniu ponownie?

Ponieważ podążając za pieniędzmi, widizmy, że dolar amerykański umiera. potęga Ameryki umiera.

Nowe partnerstwo Chin z Rosją scementowało się jeszcze bardziej w ciągu ostatnich siedmiu dni, a globaliści w dość infantylny sposób próbują forsować tę ​​ historię, mają nadzieję że w ten sposób uda im się podkopać Chiny.

Zaszkodzić  Chinom , po to aby hegemonia USA mogła nadal się utrzymać oraz dolar amerykański może się utrzymać... to nie działa w świecie realnym,

W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że eksport ropy i gazu do Chin po prostu "eksplodował" a złudzenia, że ​​Rosja musi wysłać gaz do Europy aby utrzymać własną gospodarkę szybko się rozwiewają.

Nowe dane rosyjskiego PKB pokazują, że rosyjska gospodarka wzrosła, podczas gdy gospodarki Wielkiej Brytanii  oraz Europy mocno  spadły, inflacja ponownie wzrosła  w Hiszpanii Francji.

Pracujący, normalni  Amerykanie nie chcą obwiniać Chin za spadek produkcji w Ameryce, to koncerny zdecydowały wcześniej -przenieśliśmy produkcję do Chin żeby podwoić swoje zyski,

Obecnie w Ameryce jest 1 milion miejsc pracy w przemyśle, oferty pracy są otwarte, ale nie można ich obsadzić, Amerykanie nie chcę tych miejsc pracy.... te liczby pochodzą z dnia dzisiejszego -1 milion dostępnych miejsc pracy w produkcji a na przekór - produkcja nie wraca do Stanów Zjednoczonych,

W tym tygodniu z nowych danych wynika, że Chiny nie zamierzają kontynuować partnerstwa handlowego z USA, budują całkowicie nowy światowy porządek globalny na globalnym Południu,  wszystkie  kraje, które Stany Zjednoczone ignorowały przez dziesięciolecia obecnie zaopatrują się w towary z Chin.

Wystarczy spojrzeć na  wykres, wystarczy spojrzeć na listę krajów... Wietnam, Indonezja, Meksyk i wiele innych krajów.

W ciągu ostatnich trzech lat Chiny podwoiły swoją produkcję i eksport do tych krajów.

Chiny zrobiły coś nie do pomyślenia, ale były też wcześniej świadome, że USA zamierzało wyciągnąć jakieś podejrzane bzdury i spróbować podważyć  szybki wzrost Chin.

Zachód powie,  przestańmy robić interesy w Chinach, a Chiny potajemnie zduplikowały całą swoją produkcję poza Chinami.

Nawet o tym nie wiedziałem, dopóki w tym tygodniu nie zaczęli budować fabryk w Wietnamie, Indonezji, Brazylii, Meksyku.

Czy możemy sobie wyobrazić, że Chiny mówią Zachodowi - Wiesz, naprawdę zrobimy właściwą rzecz i zatrzymamy naszą produkcję w Chinach, tak więc przenosimy ją do Wietnamu, ale nowy zakład w Wietnamie jest również własnością Chin.

Jest to genialny ruch, Chinom udaje się zachować twarz w poczynaniach PR, ale ta produkcja ma miejsce tylko w Wietnamie a nie w Chinach.

W żadnej gałęzi przemysłu nie jest to  bardziej widoczne na pioerwszym planie jest wydobycie litu i produkcja baterii, cały  świat zmierza w kierunku przechowywania energii w akumulatorach.

To  największa zmiana w historii  a Zachód nie jest na to gotowy, ale Chiny są.

Elon Musk i Tesla jak i wszystkie  firmy wiedzą, że Chiny w zasadzie opanowały rynek litu, a Stany Zjednoczone mają tylko jedną kopalnię litu  do masowej produkcji akumulatorów  w Stanach Zjednoczonych, ponieważ USA zleciło to wszystko Chinom, a teraz Chiny i Rosja jednym ruchem mogą to wszystko zamknąć... cały eksport litu do amerykańskich i europejskich  firm z dnia na dzień.

Ford GE Tesla wszystko by się popieprzyło, potrzebują litu do akumulatorów do produkcji nowych samochodów, wszystkie firmy motoryzacyjne zaczęły produkować samochody elektryczne.

 Chiny i Rosja podzieliły rynek światowy na dostawy prawie wszystkich surowców, bez których zachodni przemysł traci rację bytu.

Rosja razem z Chinami już wygrały wojnę bez wystrzelenia nawet jednego pocisku... powinniśmy się od nich uczyć.