Może to wynikać z uszkodzeń obszarów mózgu, jako że oprócz mięśnia sercowego -również w mózgu zachodzą procesy replikacji białka kolca wirusa.

Uszkodzenia mózgu i uszkodzenia mięśnia sercowego po szczepieniu covid-19

Pytanie brzmi, czy to uszkodzenie mózgu i serca spowodowane jest przez szczepionkę, czy też jest spowodowane przez naturalną infekcję?

Dowiedzieliśmy się, że wszyscy biorący udział w  badaniu stwierdzili, że uszkodzenie mózgu i serca zostało spowodowane przez szczepionkę, a nie przez infekcję, ponieważ znaleźli białko kolca  w mózgu nieszczęśników , oraz w sercu, gdzie białko kolca zostało faktycznie wyprodukowane

Wierzymy, że zostało wyprodukowane przez komórki w mózgu i w sercu, ponieważ RNA krążyło wokół mózgu i serca,  komórki wytwarzają białko szczytowe, które spowodowało reakcję zapalną, a to spowodowało uszkodzenie narządu.

Gdyby to była naturalna infekcja, znajdowano by białko kolczaste oraz drugi element wirusa -białko nukleokapsydu, a  białko nukleokapsydu jest najobficiej wytwarzanym białkiem przez wirusa, tak więc byłoby go mnóstwo.

Możemy definitywnie stwierdzić, że to uszkodzenie zostało spowodowane przez szczepionkę, a nie przez naturalną infekcję -twierdzi Brytyjczk dr. Campbell.

Popatrzmy  na dowód na obrazku graficznym, wirusa SARS coronavirus 2, którego znamy z białkia kolca, oczywiście * białko kolca" może wystąpić na samym wirusie lub białko które jest również generowane przez szczepionkę, ale białko nukleokapsydu jest wewnątrz wirusa.
Oczywiście jest związane z RNA rzeczywisty kwas rybonukleinowy wirusa i białko nukleokapsydu znajduje się tylko w wirusie, białko nukleokapsydu nigdy nie jest wytwarzane przez szczepionkę, tak więc jeśli widzimy samo białko kolca, oznacza to, że jest to szczepionka, jeśli widzimy białko kolca i białko nukleokapsydu, oznacza to, że jest to naturalny wirus.

Na pierwszym slajdzie  możemy zaobserwować przednią część mózgu gdzie można dostrzec obszary zwyrodnienia i stanu zapalnego, na kolejnym obrazie  możemy również zobaczyć ostre uszkodzenie mózgu,to przyczyna śmierci komórki nerwowej śmierci neuronów i  infiltracja mikrogleju - komórek obronnych w mózgu.

Oczywiście wszystko to co widzimy,  to objawy patologiczne.

Zjawiska, których  nie powinno tam  być, tutaj znajduje się strefowa aktywacja oktyfikacji komórek mikrogleju,  tutaj widzimy tę obronę mikrogleju, to są komórki typu makrofrazy w mózgu w tej dotkniętej strefie i myślę, że możemy zobaczyć wyraźną granicę między nimi między strefą zakażoną lub dotkniętą zakażeniem strefą z reakcją zapalną a czystą strefą bez odpowiedzi zapalnej.

Teraz to jest w płatach czołowych, no cóż, te brązowe kawałki tutaj, te brązowe kawałki to białko kolca, tak więc  białko kolczaste w przedniej części mózgu i widzimy to w innej części mózgu, to jest w jednym jąder mózgu, brązowa plama jest białkiem kolca świadczy o stanie zapalnym, więc jasne jest, że białko kolca znajduje sięj w mózgu, ale przy użyciu dokładnie tej samej techniki, obserwujemy  identyczne zmiany w płacie czołowym.

Obraz mikroskopowy tkanki serca, to stan zapalny mięśnia sercowego, co obserwujemy, nie będziemy patrzeć na wszystko oprócz piątki, gdzie jest pięć, to jest kardiomiocyt, który”s komórki mięśnia sercowego, które są zdegenerowane w tych obszarach, a inne liczby reprezentują inne zmiany.

Też nie można w tkance sercowej zaobserwować obecności typowych dla wirusa białek nukleokapsydu,  nie ma tam charakterystycznych brązowych kawałków, ponieważ nie ma białko nukleokapsydu, takiego samego w sercu jak w mózgu - inne brązowe kawałki to białko wypustek którego oczywiście nie powinno tam być.

Czy było to spowodowane naturalną infekcją?  raczej nie ponieważ kiedy patrzymy na serce  przy użyciu tej samej techniki widzimy ujemną reakcję immunohistochemiczną na białko nukleokapsydu.

To co widzimy to jedno z naczyń włosowatych lub małych naczyń krwionośnych w sercu, możemy zobaczyć naczynia krwionośne, ale chodzi o to że nie ma białka nukleokapsydu.

Obecność wyłącznie białka kolczastego wskazuje, że może to być spowodowane jedynie przez szczepionkę, która stymuluje komórki do wytwarzania białka kolczastego, a nie naturalną infekcję, która wytworzyłaby białko kolczaste i białko nukleokapsydowe.