Naukowcy zamierzają opracować jadalne roślinne szczepionki mRNA

Przyszłość szczepionek może bardziej przypominać jedzenie sałatki niż zastrzyk w ramię. Naukowcy z UC Riverside badają, czy mogą zamienić jadalne rośliny, takie jak sałata, w fabryki szczepionek mRNA.

Technologia messenger RNA lub mRNA, stosowana w szczepionkach przeciwko COVID-19, działa poprzez uczenie naszych komórek rozpoznawania i ochrony przed chorobami zakaźnymi.

W tym wypadku naturalny układ odpornościowy idzie w odstawkę jako "zbędny"?

Jednym z wyzwań związanych z tą nową technologią jest to, że musi być utrzymywana w niskiej temperaturze, aby zachować stabilność podczas transportu i przechowywania. Jeśli ten nowy projekt się powiedzie, roślinne szczepionki mRNA -; które można zjeść -; może przezwyciężyć to wyzwanie dzięki możliwości przechowywania w temperaturze pokojowej.

Cele projektu, zrealizowanego dzięki dofinansowaniu w wysokości 500 000 USD z National Science Foundation, są trojakie: wykazanie, że DNA zawierające szczepionki mRNA może być z powodzeniem dostarczane do części komórek roślinnych, w których będzie się replikować, wykazanie, że rośliny są w stanie wytworzyć wystarczającą ilość mRNA, aby konkurować tradycyjnego shota, a na koniec ustalenie odpowiedniej dawki.

„Idealnie byłoby, gdyby pojedyncza roślina wytworzyła wystarczającą ilość mRNA, aby zaszczepić jedną osobę” – powiedział Juan Pablo Giraldo, profesor nadzwyczajny na Wydziale Botaniki i Nauk o Roślinach UCR, który kieruje badaniami, prowadzonymi we współpracy z naukowcami z UC San Diego i Carnegie Uniwersytet Mellona i Kalifornijskiego w Riverside

Testujemy to podejście ze szpinakiem i sałatą i mamy długoterminowe cele, aby ludzie uprawiali je we własnych ogrodach. Rolnicy mogliby ostatecznie uprawiać całe pola”.

Juan Pablo Giraldo, profesor nadzwyczajny, Wydział Botaniki i Nauk o Roślinach Uniwersytetu Kalifornijskiego w Riverside.

https://www.news-medical.net/news/20210916/Researchers-aim-to-develop-edible-plant-based-mRNA-vaccines.aspx

Ponieważ globalistycznej elicie coraz trudniej jest przekonać ludzkość do poddania się zastrzykom Covid i niekończącym się dopalaczom, muszą znaleźć sprytne nowe sposoby, aby narzucić nam swoje "zastrzyki"

Zamiast przyznać, że ludzkość obudziła się i poznała prawdę o katastrofalnych eksperymentalnych szczepionkach Covid-19, Bill Gates, który nie jest lekarzem, napina się i bierze na siebie szczepienie świata ukradkiem.