Beznadziejna sytuacja na froncie, setki martwych i rannych nie budują morale żołnierzy. Wg. Płk. MacGregora zwrócą się przeciwko dowódcom i rząd skazujący tysiące młodych ludzi na śmierć

Odnosząc się do wojny na Ukrainie, kiedy Rosja odnosi wielkie zwycięstwo na Wschodzie -Prezydent Biden ogłosił duży napływ nowej broni na Ukrainę, a w tym wozy bojowe Bradley.
Otrzymaliście kopie oświadczenia mówiącego, że „ zamierzamy zwiększyć wsparcie dla Ukrainy zamierzamy dostarczyć bojowe wozy piechoty Bradley.

Minister Obrony Ukrainy przyznaje, że ich żołnierze są mordowani ze względu na Misję NATO -nie Misję Ukrainy, ale Misję NATO ( wystąpienie ministra w filmie)

Nie przypominam sobie, żebym słyszał podobne słowa wcześniej ze strony ukraińskiej.
Pułkowniku  - komentarz ministra obrony jest dla mnie szokujący, przypuszczam, że otwiera oczy, ale widzę jeszcze większą dynamikę zachodzącą wewnątrz samej Ukrainy, są duże liczby żołnierzy ukraińskich, którzy chorują na gruźlicę, osiągnęła rozmiary epidemii i ci żołnierze są przerzucani na froncie bez względu na to, że są zaraźliwi powodując bardzo szybkie rozprzestrzenianie się epidemii gruźlicy.

Wsparcie medyczne dla żołnierzy ukraińskich nie jest najlepsze, to nie wina ukraińskich lekarzy i pielęgniarek, to po prostu fakt, że oni  przytłoczoni pracą z rannymi.
Dużą liczba żołnierzy ukraińskich, przymusowo ubierana w mundury i wysyłani na front po jedniodniowym przeszkoleniu, nie mają wyszkolonych oficerów.

Raporty, które słyszymy wielokrotnie, są takie, że idą naprzód, biorą ciężki łomot, raporty ujawniają, że zostali porzuceni przez podoficerów lub oficerów, jacy zostali im przydzieleni, a następnie są zasadniczo siekani na mięso przez Rosjan.

Wielu z nich się poddaje, niektórzy z nich po prostu opuszczają pole bitwy, jeśli uda im się uciec, oczywiście muszą wtedy konfrontować się  z ukraińską tajną policją, która ich łapie i wykonuje egzekucje.
Jest to dość przerażająca sytuacja i myślę, że to, co ten minister obrony próbuje zrobić, to zdystansować się między katastrofą a ludźmi w Kijowie, mówiąc: spójrzcie, to naprawdę nie nasza wina, że ​​robimy to, co NATO i Waszyngton każą nam robić.

Myślę, że do pewnego stopnia to prawda, od miesięcy z radością wysyłają tysiące Ukraińców do maszynki do mielenia mięsa, a te bezlitosne ataki, które nigdy nie miały żadnego sensu na południu prawej strony, pozostawiły ich naprawdę pozbawionych siły roboczej.
Nie bylbym zaskoczony w najbliższej przyszłości, jeśli usłyszymy o ukraińskich żołnierzach maszerujących w kierunku Kijowa, aby zdecydowanie rozprawić się z tym reżimem. tego przywództwa mamy już dość -powiedział płk. MacGregor.

https://youtu.be/_PqGBamFapc